Лише з'явившись на ринку, розсувні світлопрозорі конструкції стали передумовою до нового дизайну в склінні приватних будинків. Компанія VEKA, зі свого боку, зуміла запропонувати відразу кілька варіантів систем, які дозволяють збільшити кількість проникаючого світла, і водночас, зберігають затишок і тепло в приміщенні.

Одним з таких рішень є Е-SLIDE — паралельно-розсувна система, яка увібрала в себе краще від підйомно-розсувних і паралельно-розсувних конструкцій і відрізняється тим, що при відкритті стулка не підіймається, а трохи зміщується в бік і, відповідно, при закриванні дверей, стулка зміщується в бік рами і щільно до неї притискається. Назва Е-SLIDE говорить сама за себе, адже «Е» — скорочено від «easy» і в перекладі означає саме «легко»!

На прикладі скління приватного будинку компанією «МОБОС», дилера офіційного партнера VEKA Україна — компанії «GOODWIN», продемонстровані всі переваги цієї системи, головною з яких є легкість відкривання: стулка рухається дуже вільно і тихо, без навантажень. Навіть маленька дитина зможе без будь-яких складнощів легко відкрити такі двері. Склопакети, які встановлюються в систему Е-SLIDE, багатофункціональні, з інертним газом аргоном.

У новому відео, яке розміщене на YouTube-каналі VEKA, фахівці компаній, учасників проекту, розкажуть і покажуть основні принципи роботи системи Е-SLIDE, а також дадуть поради щодо монтажу цих конструкцій.