Статистика міністерства внутрішніх справ Німеччини та місцевої поліції не залишає ілюзій – кількість квартирних крадіжок у цій країні динамічно зростає. Це може означати, що протизламна столярка знову стане важливим експортним продуктом для зовнішніх виробників вікон і дверей.


2022 рік приніс у Німеччині значне зростання кількості крадіжок зі зломом та спроб проникнення в квартири та будинки. Наші західні сусіди зафіксували майже 66 тисяч. такі випадки. Порівняно з 2021 роком це означає зростання аж на 21,5 відсотка. Роком раніше було трохи більше 54 тисяч квартирних крадіжок.

           

            

           

Попередні роки назвали рекордними за кількістю квартирних крадіжок. Тож чому зростання цієї статистики? Експерти вбачають тут ефект пандемії, яка знизила активність грабіжників. Однак варто зазначити, що хоча у 2022 році було зафіксовано динамічне зростання крадіжок зі зломом, це все одно нижчий рівень, ніж до пандемії, адже у 2019 році їх було понад 87 тисяч. крадіжка зі зломом та замах на розбій.

           

Серед позитивних тенденцій слід звернути увагу на крадіжки в підвалах, на горищах чи в інших підсобних приміщеннях. Минулого сезону в Німеччині було зафіксовано менше 80 тисяч таких злочинів, що означає зниження на 11 відсотків. порівняно з 2021 роком.

           

            

           

Ще одна статистика дуже важлива в контексті столярної галузі – виявилося, що майже в половині випадків (47%) грабіжникам не вдалося подолати охорону і проникнути в будівлі. Це показує, наскільки важливий належний протизламний захист і яку важливу роль тут відіграє протизламна столярка.


"Про що йде мова і які вимоги до протизламних вікон, можна прочитати на сторінках Віконного консалтингу"

           

Коментуючи ці дані, поліція Німеччини підкреслила, що зараз слід активізувати інформаційну діяльність, спрямовану на вказівку  ефективного захисту від злому віконних та дверних конструкціях. Можливо, настав час для виробників, які активно експортують у Німеччину, зосередитися на підкресленні протизламних властивостей своєї продукції в маркетинговому плані?