Важкий час ставить перед компаніями нові виклики та вимагає пошуку нових рішень. Один із них – налагодження тіснішої співпраці між компаніями та отримання синергічного ефекту вигоди від продукції, якою вони володіють.

           

            


       Нещодавно це зробили Dormakaba , світовий лідер у сфері систем безпеки та контролю доступу, і вроцлавська компанія Polsystem , яка пропонує системи контролю робочого часу, контролю доступу та пристрої для їх підтримки. Компанії щойно впровадили рішення, яке поєднує продукти Dormakaba та програмне забезпечення Polserwis, створюючи таким чином спільну систему для обліку та аналізу робочого часу. Polsystem розробила інтеграцію власної системи з терміналами Dormakaba (через платформу B-COMM). Він полягає в постачанні бази системи реєстрації часу Polsystem даними зі зчитувачів Dormakaba. На подальшому етапі співпраці планується інтеграція пропозиції обох компаній в інших сферах, в т.ч управління доступом. Polsystem є єдиним сертифікованим партнером Dormakaba в Польщі, який пропонує таке рішення, і пристрої Dormakaba збагатять пропозицію Polsystem.


           

 

           

З нагоди цього впровадження Даріуш Абрамек,  президент правління Polsystem, сказав:

           

            Сучасний час ставить перед ІТ-індустрією нові виклики. Налагодження співпраці між Polsystem і таким відомим брендом як dormakaba відображає високий рівень рішень, які пропонують наші програмісти для промисловості та бізнесу. Реєстрація робочого часу, контроль доступу та індустрія «безпеки» є іншими секторами, в яких польські підприємства є цінними партнерами міжнародних організацій.