Стеклянный мост во Вьетнаме попал в Книгу рекордов Гиннеса

Оконный консалтинг

Ru 18.06.22
Image Description

Міст "Бах Лонг" на північному заході В'єтнаму  визнали найдовшим у світі.

 

       Довжина мосту — 632 метри, він розташований на висоті 150 метрів над землею між двома горами у провінції Сон Ла, — повідомляє CNN.   Попередній рекорд належав аналогічному 526-метровому скляному мосту у китайській провінції Гуандун.

           Бах Лонг (у перекладі «білий дракон») — плід співпраці з французьким концерном Saint-Gobain .

Армоване скло, використане для мосту, складається з трьох шарів, кожен завтовшки 40 мм, і може вмістити до 450 осіб одночасно, йдеться у заяві власника об'єкту. На кожну панель нанесено антиковзаючу керамічну обробку, щоб кожен, хто достатньо сміливий, щоб перетнути запаморочливий міст, міг зробити це в повній безпеці. 

Таким чином, влада сподівається відродити туризм, який постраждав від пандемії Covid-19, коли В'єтнам був закритий для іноземних гостей.

Міст досить міцний, щоб витримати до 450 людей одночасно. Це вже третій скляний міст, побудований у В'єтнамі.Таким чином, влада сподівається відродити туризм, який постраждав від пандемії Covid-19, коли В'єтнам був закритий для іноземних гостей. Відкриття для публіки відбулося 30 квітня 2022 року, у День Возз’єднання - одне з головних свят у В’єтнамі.