Концерни з виробництва будівельного скла  вносять зміни до своїх структурних підрозділів. Saint-Gobain завершив продаж однієї з компаній, а AGC у Бельгії готується до спаду продажів.

           

     Saint-Gobain оголосив про завершення продажу Glassolutions Grand Ouest . Це підприємство з обробки скла. Покупку здійснила група приватних інвесторів, колишніх менеджерів Saint-Gobain. Компанія працює в північно-західному регіоні Франції та налічує 420 співробітників. У 2021 році продажі заводу склали 60 млн євро.

           З іншого боку, AGC звільняє 50 співробітників на своєму заводі Mol у Бельгії. Як повідомляють галузеві ЗМІ, в т.ч. Glass-International.com компанія прийняла рішення про звільнення через зменшення замовлень і скорочення виробництва. Також компанія стурбована припиненням постачання газу.

Для виробництва листового скла необхідна постійна подача газу. Glass for Europe, організація, що об'єднує скляну промисловість у Європі, закликає Європейську комісію забезпечити постійне постачання енергії компаніям, які займаються виробництвом скла. В свою чергу, Єврокомісія закликає знизити споживання газу на 15% наступної весни. Але критерії пріоритетності окремих споживачів енергії, в тому числі промисловості, мають бути визначені в умовах обмеженого газопостачання. 

Статтю підготовлено редакцією "Віконного Консалтингу" за матеріалами європейських галузевих видань.