Згідно з новим дослідженням Houzz & Home щодо тенденцій ремонту в США , активність і витрати на ремонт будинків досягли найвищого рівня з 2018 року .

           

        При аналізі враховано відповіді майже 68 тисяч респондентів. Опитування показало, що 55% власники відремонтували свої будинки у 2021 році, зростання на 2%. порівняно з минулорічним опитуванням. Минулого сезону середній чек  витрат на ці цілі виріс на 20%  та склав 18 тисяч. доларів.

                      

       Люди, які нещодавно купили житло (приблизно 10% від опитаних), витратили на ремонт набагато більше. У них витрати становили 30 тисяч. доларів. Від 10 до 9 відсотків у свою чергу, зменшився відсоток людей, які проводили ремонт з метою перепродажу житла.

           

        Цікаво, що у 2022 році 55% домовласників, які планують ремонт . Роком раніше такий план мали 56% домовласників. Як бачимо, відсоток практично не змінився. Але в новому випуску опитування найважливішою видається декларація респондентів щодо коштів, які вони хочуть витратити на ремонт. Виявляється, вперше з 2018 року заплановані трати значно зросли . За останні три роки "крива витрат" склала 10 000 доларів. доларів і цього сезону зросла до 15 тис. доларів. Власники житла, які планують високобюджетну модернізацію (10% респондентів, які задекларували найбільші витрати), планують витратити цього сезону 75 тис. доларів на ремонт порівняно з 60 тис. у попередньому році.

           

           

           

     Ці дані ще раз показують, що американський ринок має великий потенціал для експортерів будівельних матеріалів, в тому числі - вікон та дверей. І це дає можливість українським виробникам збільшити свою долю експорту за рахунок американського ринку. Тим більш, що досвід роботи у деяких наших компаній на цьому ринку вже є.