Відкриття нової випробувальної лабораторії в Інституті віконних технологій ift Rosenheim

Оконный консалтинг

Ru 22.06.21
Image Description

9 червня 2021 року в Інституті віконних технологій ift Rosenheim відбулося офіційне відкриття нової випробувальної лабораторії з тестування будівельної акустики та фасадів. Вона пропонує найсучасніші випробувальні стенди для фасадів, дверей, вікон, воріт, стін, стель, а також оптимальну логістику для клієнтів. У церемонії взяла участь міністр будівництва Баварії Керстін Шрейєр.

Вікна, фасади, ворота та збірні елементи стін і стелі стають більше, важче і складніше. При цьому вимоги до звукоізоляції підвищуються, особливо до якісної нерухомості і будівлям, розташованим на територіях з високим шумовим забрудненням. Також пред'являються нові вимоги до стендів для випробувань на шумоізоляцію. Точно так же слід враховувати наслідки зміни клімату, результатом чого є аномальні дощі, торнадо і грози. Тому в 2019 році ift Rosenheim було прийнято рішення побудувати випробувальної лабораторії «Акустика + Фасади». Вона пропонує постачальникам систем і виробникам огороджувальних світлопрозорих конструкцій ідеальні умови для отримання необхідних свідоцтв та сертифікатів для стандартних процедур підтвердження дотримання будівельних норм і елементів CE, а також для індивідуальних проектів і споруд.

Церемонія закладки фундаменту для будівництва Лабораторії будівельної акустики та фасадів відбулася 9 жовтня 2019 року. Об'єкт розташований в безпосередній близькості від Технологічного центру ift. У новому залі встановлені сучасні випробувальні стенди для фасадів, дверей, вікон, воріт, стін і стель. До складу обладнання також входять мостові крани, підйомні платформи, офісна техніка та інше. На місці можуть бути випробувані конструкційні елементи до 11 м шириною і до 12 м заввишки. Їх можна тестувати з точки зору: акустики (наприклад, впливу звуку, що поширюється в повітрі, або створюваного в результаті удару), герметичності і водонепроникності, стійкості до вітрового навантаження, злому і сейсмічних ударам.

Підготовлено за матеріалами ift Rosenheim.