З 17 по 22 квітня 2023 року відбудеться чергова Всесвітня виставка архітектури, систем і будівельних матеріалів BAU 2023. Ця найбільша у світі подія будівельної індустрії кожні два роки встановлює стандарти будівництва. 


    Після перерви, спричиненої пандемією, ярмарок повертається до стаціонарного видання, і це повернення обіцяє бути дуже хорошим. Чотирирічна перерва призвела до того, що учасники виставки можуть похвалитися великою кількістю інноваційних рішень і новинок, адже галузь не стояла на місці, незважаючи на пандемію. В останньому випуску 2019 року ярмарок зібрав рекордну кількість – понад 2200 експонентів із 45 країн світу, а відвідали понад 250 000 гостей. У майбутньому випуску всі 18 залів також будуть зайняті стендами експонентів, тому вам знадобиться кілька днів, щоб відвідати Мюнхен та побачити повну пропозицію експонентів.         Успіх ярмарку пояснюється високою якістю виставки, де комплексно представлені всі відділи будівництва, як для потреб промислових, так і для житлових споруд. Пропозиція включає всі матеріали, технології та послуги для зовнішніх і внутрішніх робіт, в новобудовах і модернізованих. Пропагуються новітні технологічні рішення та будівництво майбутнього.               

       

        Ярмарок BAU адресований усім фахівцям, які працюють у будівельній галузі: архітектори, підрядники, користувачі та, перш за все, виробники будівельних матеріалів та систем. Серед учасників виставки будуть виробники скла, вікон і дверей, будівельної кераміки, хімікатів, бетону, алюмінію, сталі, дерева, покрівлі, ізоляції, інтелектуальних систем для будівель, освітлення та багатьох інших технологій.