Нещодавно компанія «МІРОПЛАСТ» презентувала ринку свої нові системи з сімейства WDS 76. «Віконний консалтинг» дізнавався у  керівництва компанії МІРОПЛАСТ, чому для нових серій була обрана саме така ширина і як вони впишуться в український віконний ринок.  

 

В.К. (Віконний консалтинг)пане Сергій, чому ви вирішили розробити нове сімейство профілів WDS 76?


Сергій Даців: Ринок вікон та дверей дуже різноманітний: є безліч технічних рішень, що задовольняють різні вподобання клієнтів. Це призводить до конкуренції в асортименті продуктів, що, здавалось би, не є поганим. Проте, в цієї медалі є й інша сторона – чим більший асортимент має виробник, тим менш гнучким він стає для своїх клієнтів. За моїми спостереженнями, наші колеги вирішують цю проблему шляхом оптимізації асортименту в рамках однієї монтажної ширини.
Це значно спрощує планування, логістику, переробку і, як наслідок, покращує загальну ефективність та швидкість реакції на запити споживача.
76 мм – це на сьогодні ідеальне рішення як для задоволення очікувань найвимогливіших споживачів, так і з огляду на економічну доцільність. А асортимент та оптимізацію під потреби покупців можна забезпечити в інший спосіб: колірними рішеннями профілів, ступенем надійності армування, властивостями склопакетів, комплектацією фурнітури та стандартом монтажу.
 Саме такий шлях розвитку обирають наші колеги і ми його поділяємо.

 

В.К. Але ж системи 76 мм від європейських виробників все ще не дуже поширені в Україні.


Сергій Даців: 
Так, оскільки це найновіші продукти і наші європейські колеги не можуть одразу відмовитись від існуючих систем. Списати сотні фільєр і в один момент їх всі замінити на нові – це дорого і складно. Тому цей перехід в них відбувається поступово: спочатку ринки «старої» Європи, далі Східної.
Для нас ринок України – це основний ринок. Ми – український виробник, і ми вирішили дати українському споживачеві відразу сучасне продуктове рішення, надати можливість нашим виробникам вікон розвивати експорт конструкцій з сучасних систем.

 

В.К. Що включає в себе WDS 76?


Сергій Даців: При розробці сімейства ми орієнтувались на потреби вимогливого споживача, який мешкає в котеджі. В нього є потреба в енергоефективних вікнах за розумну ціну, яку задовольняє 76 AD, є бажання і готовність отримати ще кращі показники – для цього є 76 MD, є бажання мати енергоефективні та надійні вхідні двері, що вирішується з 76 AD, є потреба в широких дверях для виходу на внутрішнє подвір’я – для цього розроблено слайдинг SL 76.
Та ж історія з потребами мешканців квартир. Розсувні двері для виходу на балкон з економією простору в кімнаті – це SL 76, теплі вікна за оптимальною ціною – 76 AD, конструкції з максимальними показниками енергоощадності, звукоізоляції, герметичності – 76 MD.


В.К.:  Чому нові системи ви створювали з монтажною шириною саме 76 мм?
 

Сергій Даців: Ми відштовхувались від оптимальної та найбільш функціональної ширини склопакету.

  • Тренд енергоефективності передбачає певний розмір камер між листами скла. Оптимальна ширина склопакету складає 40-44 мм.
  • Тренд на великогабаритні конструкції передбачає вимоги до товщини зовнішнього та внутрішнього скла (6 чи 8 мм замість 4 мм), що додає до ширини склопакету 4-8 мм.
  • Тренд безпеки вимагає встановлення триплексу чи гартованого скла 6 чи 8 мм зсередини чи ззовні.
  • Тренд звукоізоляції також передбачає використання триплексу 6 чи 8 мм зсередини чи ззовні.

В профілях WDS 76 ми передбачили можливість встановлення таких найбільш практичних та функціонально доцільних склопакетів з розміром 48 мм.


В.К.: Але ж перехід на системи 76 мм призведе до росту цін на ринку, який і без того відчутно просів з початку агресії?


Сергій Даців: Завдяки продуманим технічним рішенням та оптимізації власних витрат ми пропонуємо новий продукт практично за ціною стандартної системи 70 мм.
 Наша стратегія полягає в тому, щоб створити кращий, сучасніший продукт в ціну звичайного, а не конкурувати дешевшими продуктами.

Ми плануємо, що сімейство профілів WDS 76 стане основним у нашому асортименті та замінить профільні системи 70 та 82 мм.

"Віконний консалтинг" висловлює подяку пану Сергію Даціву  та бажає компанії "МІРОПЛАСТ" успіху та  подальшого розвитку.