У першій половині цього року обсяг продажів Würth Group склав 10,5 мільярдів євро . Це зростання на 5,9% у порівнянні з відповідним періодом 2022 року, а з урахуванням курсових різниць - на 6,6%.

Група є провідним постачальником монтажних та кріпильних матеріалів, а також інструменти та приладдя для обробних верстатів, а також електроінструменти та пневматичні інструменти. Компанія зростала досить суттєвими темпами, проте зараз вони значно повільніші, ніж у 2020 та 2021 роках.

Багато факторів сприяють уповільненню, зокрема: геополітичні виклики, такі як війна в Україні та викликані нею високі ціни на енергоносії , які негативно впливають на економічне зростання Німеччини.

 Як зазначив Роберт Фрідманн, речник правління групи: « На цьому тлі ми дуже задоволені розвитком у першій половині 2023 року ». І він додає, що після двох років рекордних продажів і операційних результатів уповільнення економіки зараз стає очевидним.


У 2021 році Würth Group досягла продажів у 17,1 мільярда євро , що вважається рекордним результатом, наступного року він був ще вищим.   Цей сімейний бізнес сьогодні складається з понад 400 торгових компаній у 80 країнах, в тому числі і в Україні.