Безпечне провітрювання від компанії Siegenia

SIEGENIA

Другие публикации

SIEGENIA – это комфорт для жизни

Найнебезпечнійшим режимом поворотно-відкидної стулки з погляду протизламності є режим провітрювання.

Якому би ступеню протизламності не відповідала конструкція, якщо клієнт залишив ії у відкидному положенні, вона знаходиться у вигляді ласого шматочка для злодія. Компанія SIEGENIA ще в 90-х роках у фурнітурі А300 мала рішення PAF – паралельно-висувне вікно з функціоналом протизламності, потім вже в цьому столітті в фурнітуру TITAN Vario 4D була додана функція відкидного положення.

Зараз SIEGENIA дійшла до третього рівня цього рішення TITAN vent secure. Нова розробка щілинного провітрювання не тільки одночасно забезпечує обмін повітря для підтримки здорового клімату в приміщенні і запобігає злому, а ще і захищає від похилого дощу.

В монтажу це рішення реалізується за допомогою спеціальних рамних деталей і не потребує додаткових елементів. Є можливим додаткове дообладнання до класу захисту від злому RC3 в зачиненому стані та класу захисту від злому RC2 в режимі провітрювання. Це дає клієнтові змогу безпечно провітрювати будинок у разі відсутності вдома, не зважаючи на будь-які погодні умови, завдяки максимальному захисту від похилого дощу. Постійний притік повітря сприяє здоровому мікроклімату в приміщенні і мінімізує ризик утворення плісняви. Сам потік повітря можна регулювати за рахунок зміни самої щілини між стулкою і рамою. Відповідні планки мають три положення, що дозволяють робити відстань між стулкою і рамою в 5, 7,5 та 10 мм.
Рішення Vent Secure не змінює звичайний вигляд вікна, оскільки положення всіх деталей приховане. Його можна реалізувати як на видимих, так і на прихованих петлях.