«Вікно в Японію» у Львові: сучасні технології VEKA ідеально доповнюють витончені шедеври

З урахуванням всіх карантинних обмежень арт-проект, який вже перестав бути просто виставкою, «Вікно в Японію» продовжує подорож по Україні.

Компанія VEKA Україна, яка виробляє профіль найвищого класу, в співдружності з виданням про дизайн, архітектурі і урбаністики PRAGMATIKA.MEDIA вперше представили колекцію старовинних японських гравюр в обрамленні рам з ПВХ-профілю в Києві, а пізніше в Одесі.

Нещодавно насолодитися мистецтвом японської гравюри з приватної колекції головного редактора PRAGMATIKA Костянтина Ковшевацького могли і львів'яни в галереї «Дзиґа». Гості експозиції, серед яких були не тільки поціновувачі високого мистецтва, а й архітектори, девелопери та представники будівельних компаній, належним чином оцінили незвичайне обрамлення старовинних гравюр.

Оксамитова поверхня, матовий колір унікальної за своєю технологією VEKA SPECTRAL у відтінку Anthrazit якнайкраще підкреслив строгість і вишуканість творінь східних майстрів минулих століть. Крім того, гравюри були поміщені не просто в красиві рами, фахівці VEKA розробили для раритетів капсули, підібравши скла, які забезпечують захист творів мистецтва від ультрафіолету, вологи і коливань температури.

Крім того, треба зазначити, що кожна наступна експозиція «Вікно в Японію» обігрується організаторами все більш оригінально. Так, в «Дзизі» контрастом для темних рам було підсвічування червоними прожекторами, яке надало атмосфері виставки більше загадковості.

Представники VEKA - керівник відділу інжинірингу Дмитро Фірсов і регіональний представник Сергій Губка, подякували львів'ян за прийом і відзначили, що сучасні рішення з профілю VEKA з інноваційним покриттям SPECTRAL гідні того, щоб стати обрамленням вишуканих творів мистецтва XVIII століття. Більш того, властивості профілю класу А дозволяють максимально акуратно і доречно вписати готову конструкцію в найскладніший екстер'єр, не зашкодивши зовнішнім виглядом і стилем будинку.

На жаль, через обмеження виставка пропрацювала в форматі pop-up рівно добу, але сподіваємося, що ще не раз буде можливість ознайомитися зі справжнім мистецтвом в гідному обрамленні в рамках проекту «Вікно в Японію».