Калькулятор для расчета ветровых нагрузок от WDS

WDS

Ru 13.10.21
Image Description

Як ви вже знаєте, ТМ WDS минулоріч запустила інструмент для розрахунку вітрових навантажень на вікна. Нагадаємо, що необхідність проводити такий розрахунок прописана у ДСТУ Н Б В.2.6-146:2010 «Проектування і улаштування вікон та дверей».

Перейшовши на сайт https://calc.wds.ua/ будь-хто з партнерів компанії може за лічені хвилини визначити:

Яке армування потрібне для конструкції виготовленої з тієї чи іншої системи;

Які з’єднувачі-підсилювачі варто використовувати для вікна обраної конфігурації.

Використання калькулятора допоможе вибрати таку комплектацію, що буде відповідати вимогам до статики окремої конструкції, яка встановлена на певному поверсі, в певній місцевості. 

У звіті, що автоматично формується у word-файл, наведені:

Розрахунок вітрових навантажень в залежності від місця розташування будівлі та висоти розташування конструкції;

Розрахункова схема розподілу вітрових навантажень;

Розрахункове значення моментів інерції та рекомендовані вузли елементів посилення конструкції (чи достатньо імпоста, чи необхідне з’єднання рам, чи статичні підсилювачі).

Ці дані однозначно стануть вам у пригоді під час перемовин з потенційним замовником, а також дадуть змогу забезпечити вікну необхідний рівень надійності навіть при значних вітрових навантаженнях.

Програма розрахунку доступна за посиланням: https://calc.wds.ua/

Перед першим використанням калькулятора необхідно пройти швидку реєстрацію. А в подальшому ви зможете заходити на сторінку використовуючи власні логін та пароль. Тож не зволікайте, реєструйтеся та проєктуйте надійні конструкції WDS.