Компанія Акорд-С з гордістю повідомляє про свій тридцятирічний ювілей, який вона відзначає 28 липня 2023 року. 


За три десятиліття існування компанія заслужено зміцнила свою позицію на ринку, ставши джерелом надійних рішень для своїх клієнтів та представником інноваційного підходу до виробництва. З моменту свого заснування  у місті Рівне, ми  постійно прагнули до вдосконалення та якості продукції, яку компанія виробляє. Ґрунтуючись на високих стандартах виробництва та професіоналізмі свого колективу, компанія стала одним з лідерів у своїй галузі і сьогодні успішно конкурує на українському ринку. За незалежними оцінками галузевих консалтингових компаній Акорд-С вже більше 10 років входить в ТОП-5 найбільших українських виробників вікон та дверей з ПВХ профілю.

"Це величезне досягнення для нашої компанії та нашої команди", сказав генеральний директор Олександр Рязанов.

 "Ми пишаємося нашим корінням і прагненням до постійного розвитку. Наш успіх полягає в нашій здатності адаптуватися до умов ринку, що змінюються і знаходити інноваційні рішення для наших клієнтів."


Акорд-С  спеціалізується на екструзії ПВХ профілю та виробництві світлопрозорих конструкцій з ПВХ , пропонуючи клієнтам широкий спектр рішень, які відрізняються високою надійністю та якістю. Завдяки   досвідченому персоналу, компанія забезпечує якість виробництва та подальшу реалізацію своєї продукції через розгалужену мережу партнерів-дилерів . У своїй тридцятирічній подорожі компанія Акорд-С досягла низки важливих відзнак, таких як «Лідер якості Рівненщини», «Кращі регіональні продажі в категорії вікна» від програми IQ Еnergy, «Вибір Краіни», «Зірка Якості», ISO 9001, європейський знак відповідності  СЄ та інші. Це є визнанням видатних досягнень компанії у промисловості та високого рівня задоволеності її клієнтів.

Компанія  вітає своїх клієнтів та партнерів і висловлює щиру подяку всім, хто вносив та продовжує додавати свій внесок в успіх компанії протягом усіх цих років. Слава Україні!