Підтримуючи європейські ініціативи щодо зменшення вуглецевого сліду, компанія МІРОПЛАСТ впроваджує виробництво коекструдованого профілю 


Україна невпинно наближається до того, щоб зайняти своє заслужене місце в Європейському Союзі. Ще на перших етапах кандидатства ми почали переймати цінності, суспільні норми та стандарти наших західних сусідів. Це безпосередньо впливає і на нашу галузь. 


МІРОПЛАСТ підтримує ініціативу європейської спільноти націлену на зменшення викидів СО2 завдяки використанню новітніх технологій переробки. Компанія вже завершила перший етап модернізації виробництва. Наразі частина обладнання на підприємстві оновлена на більш технологічне з можливістю коекструзії. Таким чином для виробництва ПВХ-профілю ми можемо використовувати одночасно вторинну сировину для внутрішньої частини і первинну для зовнішньої частини продукту.


Застосування рециклінгових технологій дозволяє нам слідувати принципам сталого розвитку підприємств:

  • Знижувати рівень забруднення навколишнього середовища пластиковими відходами.
  • Зменшувати енергоспоживання за рахунок використання вторинної сировини, переробка якої потребує менше енерговитрат ніж виробництво первинної. Так, перероблюючи старі ПВХ вікна та двері та відходи власного виробництва ми можемо виробляти профілі більш екологічно, зменшивши кількість викидів СО2 до атмосфери.

В рамках «Європейського зеленого курсу» прийнято низку програм згідно яких до 2030 року заплановано скоротити викиди двоокису вуглецю на 55% порівняно з 1990 р., а до 2050 року їх потрібно звести до нуля. Україна, ратифікувавши Паризьку кліматичну угоду, підтвердила наміри рухатись у тому ж напрямку. Ми вітаємо формування екологічної свідомості в нашому суспільстві й робимо свій внесок у досягнення спільної важливої мети