Європейські бренди показують справжнє обличчя в умовах війни.

Звертаємо увагу всіх учасників віконного ринку на цинічні дії представників деяких європейських брендів.

У час, коли сотні міжнародних компаній виходять з ринку росії, не бажаючи спонсорувати криваву війну, ціла низка європейських ПВХ-профілістів продовжує повноцінно працювати на території росії та білорусі. Гучні заяви про нібито припинення роботи на цих ринках мали лише популістський характер. 

Тим часом українські представництва цих брендів вдаються до не менш ганебних дій. Під виглядом добрих намірів «допомогти відбудувати Україну» вони через лобістів у владі добиваються можливості імпортувати в Україну свою продукцію в якості критичного імпорту з мінімальними митними платежами. Ці дії ставлять під загрозу роботу абсолютно всіх національних виробників. Виробників, які зберегли робочі місця, продовжують працювати і сплачувати податки в українських бюджет.

Вважаємо таку поведінку конкурентів під час війни неприйнятною. 

Закликаємо всі європейські віконні бренди повернутися на вірний шлях та чесно працювати на користь нашої держави:

1.  Чітко визначити та повідомити свою позицію щодо роботи в РФ та РБ.

2.  Відновити роботу виробництв в Україні та в умовах чесної конкуренції допомагати відновлювати не тільки інфраструктуру, але й економіку країни. Саме місцеве виробництво, а не імпорт, дає велику кількість робочих місць, забезпечує податки на відбудову України. Не маєте виробництва? Є чудова можливість перевезти потужності з росії і почати гідно працювати в Україні.

3.  Не використовувати війну в Україні для отримання наживи!


Українських виробників вікон закликаємо тверезо оцінити дії своїх постачальників і не допомагати компаніям, які ставлять власну фінансову вигоду вище наших національних інтересів.

Слава Україні!