Великоформатні панорамні конструкції підвищують рівень природнього освітлення приміщень та надають споживачеві можливість особливого естетичного задоволення – відсутність зорового бар’єру між приміщенням і зовнішнім середовищем. 

Але , на жаль, збільшення площі скління (а отже і периметра примикання стулок до рами ) може призвести до погіршення характеристик герметичності, що автоматично зменшить рівень теплоізоляції та звукового комфорту в приміщенні.

З появою на віконному ринку Roto Patio Inowa, ця потенційна проблема знайшла рішення. З’явився новий сегмент – панорамні конструкції нового покоління з підвищеними характеристиками герметичності.

Roto Patio Inowa має иноваційну схему роботи. При повороті ручки на відкривання стулка фронтально відходить від рами на 8 мм та здвигається. При закриванні спеціальні механізми ( блоки) примусово притягують стулку до рами. 

Технічні характеристики надають можливість відкривати проєми шириною до 4000 мм та висотою до 2500 мм, вага стулки може бути до 200 кг. На сьогодні системи фурнітури та профілів знаходяться в стані активного вдосконалення, постійно розширюючи геометричні та вагові характеристики Roto Patio Inowa. 

Кардинальна відмінність Patio Inowa від інших систем – надзвичайна герметичність.У фурнітурі використовуються активні блоки , в яких рухомий шток під час закривання взаємодіє із спеціальними планками та притягує стулку до рами. Аналогічні за функцією механізми розташовані також по горизонталям стулки.

 

Рівень герметичності регулюється індивідуально завдяки точкам активного дотиску. Їх розташування та кількість адаптовано до конкретних вимог будівлі і легко змінюється.


Roto Patio Inowa успішно пройшла випробування від пропускання води та повітря при ураганному вітрі «тайфун» зі швидкістю понад 450 км/год.

Герметичність відповідає  найвищому 4-му класу ( DIN EN 1026/12207). Захист від косого дощу відповідає найвищому класу 9A ( DIN EN 1027 / 12208 , 900 Паскалів )

Система надає можливість нарощувати протизламний захист до рівня RC2. При потребі встановлюються безпровідні датчики контролю за положенням стулки - Roto Com-Tec.

Конструкція може бути з максимально низьким порогом. Roto Patio Inowa може комплектуватися cистемою  SOFT CLOSE яка пригальмовує важку стулку в останній фазі закривання та м’яко доводить її до кінцевої позиції.

В стандартному виконанні інтегровано надійний захист від неправильної експлуатації. 

Фурнітура Roto Patio Inowa прихована всередині профілю. Відсутність виступаючих за обріз профілю елементів призводить до більш безпечної експлуатації системи.

Управління фурнітурою просте та логічне – в закритому положенні ручка повернута до низу(так само, як у вікнах).

Система може бути виконана у варіанті однієї стулки ( схема А) або двох стулок ( схема С). Є можливість розташовувати стулку як ззовні приміщення так і в ньому. 

Фурнітура може бути застосована у виробах з ПВХ, алюмінію та дерева.

Roto Patio Inowa дуже проста для монтажу. Комплект складається із вже звичних фурнітурних елементів та блоків активного дотиску, які легко інтегруються в конструкцію. Монтажник фурнітури зі стандартними навичками легко впорається з таким виробом. Час, затрачений на монтаж такої конструкції на виробництві суттєво менший, ніж наприклад, у підйомно-зсувних систем.

Компанія Roto надає гарантію бездоганної роботи системи Roto Patio Inowa протягом 10 років. Вказані характеристики підтверджено відповідними європейськими сертифікатами.