Які вікна встановити в приватному будинку? Це питання напевно задають собі всі власники котеджних селищ під час будівництва або переобладнанню своїх володінь і, тим більше тих, що знаходяться на узбережжі. Атмосфера приморського колориту часто диктує і стилістику скління.

В одному з таких об'єктів, розташованому на чорноморському узбережжі, установкою світлопрозорих конструкцій займалася компанія «Равелін» в партнерстві з компанією LUVIN. Для скління котеджу, який за проектом було стилізовано під старовину, за основу була обрана профільна система Softline 82, яка дозволила створити конструкції, які поєднали в собі всі переваги сучасного скління. Для того, щоб панорамні вікна нагадували старовинні конструкції, їх поверхня завдяки ламінації була виконана під дерево, пофарбоване в білий колір. Елегантним відсиланням до класики стали декоративні елементи — капітелі та накладки, встановлені по вертикалі та горизонталі віконних прорізів. Двокамерний склопакет з дистанційною рамкою, має сонцезахисні та енергозберігаючі функції, завдяки яким взимку в приміщенні не холодно, а влітку пекуче сонце не створює дискомфорт. Крім того, склопакет також підтримує загальну стилістику і має внутрішні елегантні шпроси.
Котедж був спроектований таким чином, щоб в нього потрапляло якомога більше світла. І один з прийомів, який останнім часом використовують дизайнери — кутове скління. Для такої конструкції був використаний кутовий з'єднувач, який надав їй жорсткості, а також за допомогою нього були закриті профільні системи, розташовані під прямим кутом одна до одної. Завдяки цьому, волога не буде потрапляти всередину конструкції, а з'єднувач буде служити як колона довгі роки.